Małopolska Noc Naukowców

28.09.2018
Wykłady, warsztaty, pokazy i prezentacje - w takich formach aktywności uczestniczyli wszyscy, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w kolejnej edycji Małopolskiej Nocy Naukowców.
więcej o Małopolska Noc Naukowców
Badania polarne Uniwersytetu Jagiellońskiego

24.04.2018
Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz Wydział Biologii i Wydział Geografii i Geologii prezentują historię badań polarnych zapoczątkowaną już w 1904 roku przez pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Badania polarne Uniwersytetu Jagiellońskiego
Noc Biologów 2018

12.01.2018
Noc Kolejna Noc Biologów już za nami. Tegoroczna oferta edukacyjna Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ była bardzo zróżnicowana. Uczestnicy Nocy wzięli udział w pokazach, warsztatach i wykładach dotyczących historii życia na Ziemi, zoogeografii, antropologii i mineralogii.
więcej o Noc Biologów 2018
Wystawa "Wielicka kopalnia. Piękno w soli zaklęte"

22.11.2017
Wystawa pod takim tytułem została otwarta 22 listopada w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ na Kampusie 600-lecia odnowienia UJ przy ulicy Gronostajowej 5.
więcej o Wystawa "Wielicka kopalnia. Piękno w soli zaklęte"
Dzień Gadów

07.10.2017
„Dzień Gadów” to pierwsze z cyklu popularno-naukowych wydarzeń organizowanych przez Koło Studenckich Projektów Badawczych i Edukacji Przyrodniczej. Ideą akcji była prezentacja szerszej publiczności gadów oraz popularyzacja wiedzy na temat ich życia oraz możliwości hodowli tych pięknych zwierząt w warunkach domowych.
więcej o Dzień Gadów