Wizyta w Budapeszcie

29.04.2019
W dniach 14-16 kwietnia odbyła się wizyta delegacji Centrum Edukacji Przyrodniczej w Muzeum Zoologicznym Węgierskiej Akademii Nauk w Budapeszcie.
więcej o Wizyta w Budapeszcie
Wystawa w Radomiu

08.04.2019
W dniu 5 kwietnia br. miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy pt. „Arktyka, Antarktyka – 200 lat polskich badań polarnych” w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.
więcej o Wystawa w Radomiu
Wizyta w Berlinie i Dreźnie

05.04.2019
W dniach 1-2 kwietnia odbyła się krótka wizyta dyrektora CEP w placówkach, z którymi nasze Centrum współpracuje od szeregu lat na polu naukowym i edukacyjnym.
więcej o Wizyta w Berlinie i Dreźnie
Wyprawa naukowa do Afryki

22.03.2019
W okresie od 20 lutego do 15 marca br. odbyła się międzynarodowa wyprawa naukowa do Gwinei, sponsorowana przez fundację Fauna and Flora International z siedzibą w Wielkiej Brytanii.
więcej o Wyprawa naukowa do Afryki
Nasi goście z Uniwersytetu Rzeszowskiego

18.03.2019
W dniu 15 marca Centrum Edukacji Przyrodniczej gościło zespół z Uniwersytetu Rzeszowskiego.
więcej o Nasi goście z Uniwersytetu Rzeszowskiego