22.04.2021
Centrum Edukacji Przyrodniczej wraz z Krakowskim Ośrodkiem Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli współpracowało przy organizacji konferencji: "Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej".
więcej o Konferencja "Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej".
Tydzień Jakości Kształcenia 2021

15.04.2021
O zaletach wirtualnego spaceru można mówić wiele - dynamiczny, interaktywny, oddaje atmosferę miejsca, przykuwa uwagę, zachęca do dalszej eksploracji. Ale czy jest dla Ciebie?
więcej o Tydzień Jakości Kształcenia 2021
Noc Biologów 2021

08.01.2021
Tegoroczna edycja Nocy Biologów odbyła się w formie zdalnej.
więcej o Noc Biologów 2021
Porównanie zachowań pawianów w warunkach ZOO

17.06.2020
Na kanale Uniwersytetu Jagiellońskiego, w serwisie YouTube, pojawił się materiał jednego z pracowników Centrum Edukacji Przyrodniczej, mgr Kamila Mrożka, na temat prowadzonych przez Niego badań z dziedziny prymatologii.
więcej o Porównanie zachowań pawianów w warunkach ZOO
Noc Biologów 2020

10.01.2020
Jak co roku w drugi piątek stycznia w Centrum Edukacji Przyrodniczej odbyła się Noc Biologów.
więcej o Noc Biologów 2020