Konferencja Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych w Gdańsku.

26.10.2019
W dniach 23-25 października 2019 roku w Gdańsku odbyła się IV Konferencja Naukowa Dziedzictwo akademickie – formy i kierunki partycypacji muzeów uczelni wyższych.
więcej o Konferencja Stowarzyszenia Muzeów Uczelnianych w Gdańsku.
Nasz gość z Uniwersytetu Tasmanii w Australi

16.10.2019
W dniu 15 października 2019 roku Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ odwiedził profesor Paul Turnbull z Uniwersytetu Tasmanii w Australii.
więcej o Nasz gość z Uniwersytetu Tasmanii w Australi
Noc Naukowców, 2019

30.09.2019
Rozwiązywanie zagadek antropologicznych, oglądanie DNA, zgłębianie tajemnic sprzed milionów lat, poznawanie życia pszczół, roślinne napary, wywary i zioła, oswajanie strachu przed owadami, itp. to tylko nieliczne propozycje pracowników i studentów w Centrum Edukacji Przyrodniczej.
więcej o Noc Naukowców, 2019
51 Zjazd Polskiego Towarzystwa Entomologicznego

21.09.2019
W dniach 10-13 września br. odbył się 51 Zjazd Polskiego Towarzystwa Entomologicznego (PTE), w Urszulinie, woj. Lubelskie, połączony z IX Ogólnopolską Konferencją Naukową z cyklu „Ochrona Owadów w Polsce” pt. „Entomofauna środowisk wilgotnych i wodnych – różnorodność, ochrona i kierunki badań”.
więcej o 51 Zjazd Polskiego Towarzystwa Entomologicznego
Nasi goście ze School of Ocean Sciences z Bangor University (Wielka Brytania).

29.08.2019
W dniach 26-28.08.2019 Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ odwiedzili współpracujący z Instytutem Nauk Geologicznych UJ badacze ze School of Ocean Sciences z Bangor University (Wielka Brytania).
więcej o Nasi goście ze School of Ocean Sciences z Bangor University (Wielka Brytania).