Wielkie otwarcie Centrum Edukacji Przyrodniczej!

W sobotę, 11 września zapraszamy na Dzień Otwarty! A od wtorku, 14 września 2021 otwieramy Centrum Edukacji Przyrodniczej dla zwiedzających.
więcej o Wielkie otwarcie Centrum Edukacji Przyrodniczej!

Centrum Edukacji Przyrodniczej wraz z Krakowskim Ośrodkiem Małopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli współpracowało przy organizacji konferencji: "Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej".
więcej o Konferencja "Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych w szkole podstawowej".
Porównanie zachowań pawianów w warunkach ZOO

Na kanale Uniwersytetu Jagiellońskiego, w serwisie YouTube, pojawił się materiał jednego z pracowników Centrum Edukacji Przyrodniczej, mgr Kamila Mrożka, na temat prowadzonych przez Niego badań z dziedziny prymatologii.
więcej o Porównanie zachowań pawianów w warunkach ZOO
Noc Biologów 2020

Jak co roku w drugi piątek stycznia w Centrum Edukacji Przyrodniczej odbyła się Noc Biologów.
więcej o Noc Biologów 2020
Nasi goście: Marianne Espeland, Keith Willmott i Hugo Benitez

W dniach 9-16 grudnia przebywała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie grupa badaczy zagranicznych uczestniczących w realizacji projektu Biogeografia ewolucyjna i zróżnicowanie przeważająco andyjskiego podplemienia Pronophilina (Nymphalidae, Satyrinae), na podstawie danych filogenetycznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod molekularnych w ramach programu Harmonia 10.
więcej o Nasi goście: Marianne Espeland, Keith Willmott i Hugo Benitez