Wszystkie wiadomości i komunikaty

Nasze okazy na Festiwalu Muzyki Filmowej

24.05.2024
Uczestnicy tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej mieli wyjątkową okazję obejrzeć popularny film animowany „Król lew” z 1994 roku z muzyką na żywo, a wiele wydarzeń towarzyszących nawiązywało do tematyki przyrodniczej.
więcej o Nasze okazy na Festiwalu Muzyki Filmowej
Copernicus Festival 2024

21.05.2024
W dniach 21-26 maja odbyła kolejna edycja popularnonaukowego Copernicus Festiwal, w tym roku pod hasłem „Maszyna”. Cele festiwalu to popularyzacja nauki i filozofii, wyjaśnianie ich wpływu na życie społeczne oraz pokazywanie różnorodnych relacji między nimi a innymi dziedzinami kultury, w tym literaturą i sztuką.
więcej o Copernicus Festival 2024
Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie 2024

17.05.2024
Po pięciu latach przerwy do Krakowa wrócił Festiwal Nauki i Sztuki. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Kraków miastem nauki i sztuki”. W dniach 16-18 maja na kampusach krakowskich uczelni odbyło się łącznie ponad 300 wydarzeń.
więcej o Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie 2024
Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ

Trzecia w tym roku Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ i majowa Wampiriada

16.05.2024
Trzecia w 2024 roku Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ połączona z Wampiriadą, współorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi przy IGiGP UJ, Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, Niezależne Zrzeszenie Studentów UJ oraz Samorząd Studentów UJ odbyła się 16 maja. Zgłosiło się ponad 50 dawców, krew oddało 39 osób.
więcej o Trzecia w tym roku Akcja Krwiodawstwa na Kampusie UJ i majowa Wampiriada
Małopolskie Forum Przedmiotów Przyrodniczych 2024

09.05.2024
W dniu 9 maja 2024 odbyły się w Centrum warsztaty adresowane dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej pt. "Po liściu do drzewa".
więcej o Małopolskie Forum Przedmiotów Przyrodniczych 2024