Wystawa czasowa "Przyroda w obiektywie"

Od 20 lutego w sali wystaw czasowych Centrum Edukacji Przyrodniczej można zwiedzać wystawę fotograficzną „Przyroda w obiektywie”. Wstęp na wystawę okresową jest bezpłatny.

„Przyroda w obiektywie” - wystawa KPStUJ pod przewodnictwem Krzysztofa Basisty i Dawida Pszczoły

Organizatorem wystawy jest Sekcja Fotograficzna KPStUJ pod przewodnictwem Krzysztofa Basisty i Dawida Pszczoły. Prezentowane zdjęcia zostały wykonane przez studentów Koła Przyrodników Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ekspozycję tworzą fotografie dwunastu autorów, których pasją jest uwiecznianie w kadrze pięknych okoliczności natury. Wystawa ma charakter przeglądowy. Można na niej zobaczyć zwierzęta, grzyby i rośliny oraz martwą naturę. Zdjęcia wykonane zostały różnym sprzętem – od telefonów komórkowych po lustrzanki z teleobiektywami.
Wystawę zwiedzić można bezpłatnie, od wtorku do sobory, w godzinach otwarcia Centrum od 20 lutego do 8 marca 2024.

Zachęcamy również do odwiedzenia profili społecznościowych Koła Przyrodników Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Wystawa "Przyroda w obiektywie", Krzysztof Basista, Dawid Pszczoła, Bartosz Halik, Zuzanna Bielańska, Eryka Markiewicz, Julia Fronczyk