Wystawa "Zwierzęta Krakowskiego Zoo", Ewa Fila (fotografia) i Aleksandra Rabiasz (akwarele)

Wystawa czasowa "Zwierzęta Krakowskiego Zoo"

19.04.2023
Od 12 marca 2024 r. w sali wystaw czasowych Centrum Edukacji Przyrodniczej można zwiedzać wystawę „Zwierzęta Krakowskiego Zoo”. Wstęp na wystawę okresową jest bezpłatny.
więcej o Wystawa czasowa "Zwierzęta Krakowskiego Zoo"
Wystawa "Przyroda w obiektywie", Krzysztof Basista, Dawid Pszczoła, Bartosz Halik, Zuzanna Bielańska, Eryka Markiewicz, Julia Fronczyk

Wystawa czasowa "Przyroda w obiektywie"

19.04.2023
Od 20 lutego w sali wystaw czasowych Centrum Edukacji Przyrodniczej można zwiedzać wystawę fotograficzną „Przyroda w obiektywie”. Wstęp na wystawę okresową jest bezpłatny.
więcej o Wystawa czasowa "Przyroda w obiektywie"
Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych

12.04.2023
12 kwietnia 2023 ponad 500 nauczycieli edukacji przyrodniczej wzięło udział w konferencji online.
więcej o Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych
gablota antropologia

Nowa atrakcja w Centrum Edukacji Przyrodniczej

11.04.2023
Już możecie zobaczyć w nowej odsłonie drzewo rodowe naczelnych, na którym, mamy nadzieję, ewolucja człowieka przedstawiona została w przejrzysty i przystępny sposób.
więcej o Nowa atrakcja w Centrum Edukacji Przyrodniczej
PodróżUJ do korzeni

„PodróżUJ do korzeni”.

03.04.2023
Już po raz drugi wraz z Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Ogrodem Botanicznym, Dwórem w Modlnicy oraz Archiwum Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprosiliśmy Pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego do wzięcia udziału w wydarzeniu pn. „PodróżUJ do korzeni”.
więcej o „PodróżUJ do korzeni”.