muzeum w Paryżu

Wizyta w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu

16.06.2023
W czerwcu dwoje pracowników Centrum miało okazję odwiedzić Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu w ramach wyjazdu szkoleniowego finansowanego przez program Erasmus+.
więcej o Wizyta w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu
dzień dziecka w CEP

Przyrodniczy Dzień Dziecka w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ - relacja

02.06.2023
W tym roku po raz pierwszy świętowaliśmy przyrodniczy Dzień Dziecka w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ.
więcej o Przyrodniczy Dzień Dziecka w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ - relacja
Copernicus Festival

27.05.2023
W sobotę 27 maja 2023 w naszym Centrum odbyły się warsztaty pt. „Tajemnice Ziemi” w ramach tegorocznego Copernicus Festival.
więcej o Copernicus Festival
University of Porto

Wizyta w Museu de História Natural e da Ciência da Universidade do Porto

19.05.2023
W dniach 12-16 maja kierownik Działu edukacji i promocji CEO, dr Anna Zubek gościła w Muzeum Historii Naturalnej i Nauki Uniwersytetu w Porto, w ramach mobilności pracowników finansowanej ze środków programu ERASMUS+.
więcej o Wizyta w Museu de História Natural e da Ciência da Universidade do Porto
warsztaty MCDN szkielet człowieka

Warsztaty MCDN w ramach II Małopolskiego Forum Przedmiotów Przyrodniczych

11.05.2023
11 maja br. w Centrum Edukacji Przyrodniczej odbyły się warsztaty pt. „Szkielet człowieka jako źródło informacji o jego życiu i śmierci” w ramach II Małopolskiego Forum Przedmiotów Przyrodniczych, organizowanego przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z Krakowa.
więcej o Warsztaty MCDN w ramach II Małopolskiego Forum Przedmiotów Przyrodniczych