Nadanie sali imienia profesora Janusza Wojtusiaka

27.05.2022
27 maja 2022 roku odbyło się uroczyste nadanie sali imienia profesora Janusza Wojtusiaka, naszego długoletniego przyjaciela i mentora, inicjatora powstania Centrum Edukacji Przyrodniczej.
więcej o Nadanie sali imienia profesora Janusza Wojtusiaka
Piknik sąsiedzki

21.05.2022
Z okazji otwarcia nowego zielonego miejsca na mapie Krakowa w Ogródku Jordanowskim przy ul. Zakrzowieckiej odbył się Piknik Sąsiedzki.
więcej o Piknik sąsiedzki
Film o Ignacym Domeyce

19.05.2022
W czwartek, 19 maja 2022, Centrum odwiedziła ekipa filmowa pracująca nad filmem dokumentalnym o Ignacym Domeyce. Zdjęcia do filmu kręcono w Chile, na Litwie i Białorusi oraz w Warszawie i Krakowie. Film powstaje według scenariusza Tomasza Grzywaczewskiego – polskiego dziennikarza, pisarza, dokumentalisty i podróżnika.
więcej o Film o Ignacym Domeyce
Forum Przedmiotów Przyrodniczych

09.05.2022
W ramach Małopolskiego Forum Przedmiotów Przyrodniczych nauczyciele klas 1-3 wzięli udział w warsztatach ”Dotknij Ziemi” w Centrum Edukacji Przyrodniczej.
więcej o Forum Przedmiotów Przyrodniczych
Konferencja o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych

27.04.2022
Już po raz drugi, wraz z Małopolskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie i Zespołem Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego mieliśmy okazję współorganizować konferencję online pt. „Inspirująco o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych – rozwijamy pasje i zainteresowania przyrodnicze uczniów” inaugurującej Małopolskie Forum Przedmiotów Przyrodniczych.
więcej o Konferencja o nauczaniu przedmiotów przyrodniczych