wycieczka do Ochotnicy

Wycieczka przyrodnicza do Ochotnicy Górnej

11.11.2022
11-13 listopada 2022. Korzystając z „długiego weekendu” odwiedziliśmy Stację Górską im. prof. Bogusława Petryszaka w Ochotnicy Górnej. Stacja mieści się w dolinie gorczańskiego potoku Jaszcze, przez co jest wspaniałą bazą wypadową do górskich wędrówek.
więcej o Wycieczka przyrodnicza do Ochotnicy Górnej
Szkolenie ARS MOLLIS

Szkolenie ARS MOLLIS i Szybkie randki naukowo-dziennikarskie

08.11.2022
Mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w szkoleniu ARS MOLLIS współorganizowanym przez Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych i stowarzyszenie Rzecznicy Nauki.
więcej o Szkolenie ARS MOLLIS i Szybkie randki naukowo-dziennikarskie
Mineralne królestwo Reinharda Braunsa

„Mineralne królestwo” Reinharda Braunsa

08.11.2022
Od 10 listopada 2022 do 10 stycznia 2023 zapraszamy do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ na wystawę „Mineralne królestwo” Reinharda Braunsa będącą swoistą podróżą w czasie do początków XX wieku. Wstęp na wystawę okresową jest bezpłatny.
więcej o „Mineralne królestwo” Reinharda Braunsa
Wystawa na pograniczu światów

Na Pograniczu Światów vol.2, Natura rzeczy

08.11.2022
Od 13 stycznia do 28 lutego 2023 zapraszamy do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ na wystawę „Na Pograniczu Światów vol.2, Natura rzeczy”. Wstęp na wystawę okresową jest bezpłatny.
więcej o Na Pograniczu Światów vol.2, Natura rzeczy
chmura

Małopolska Chmura Edukacyjna

31.10.2022
W październiku i listopadzie 2022 uczniowie małopolskich szkół średnich po raz kolejny odwiedzili Centrum w ramach warsztatów weekendowych Małopolskiej Chmury Edukacyjnej.
więcej o Małopolska Chmura Edukacyjna