Wolontariat w Centrum Edukacji Przyrodniczej

Znasz język ukraiński i polski? Masz wolne 2 godziny w tygodniu? Знаєш українську та польську? В тебе є 2 вільні години на тиждень?

Znasz język ukraiński i polski? Masz wolne 2 godziny w tygodniu?
To może wolontariat w Centrum Edukacji Przyrodniczej?
Poszukujemy osób chcących nas wesprzeć w charakterze tłumaczy. Startujemy ze specjalną, bezpłatną ofertą edukacyjną dla dzieci z Ukrainy przebywających w Krakowie i okolicach. Nasi przewodnicy już czekają by móc oprowadzać pierwsze grupy po wystawach Centrum, jednak bez pomocy nam się nie uda!
Jeżeli czujesz się na siłach tłumaczyć ciekawostki przyrodnicze z języka polskiego na ukraiński – skontaktuj się z nami!

email: anna.zubek@uj.edu.pl

Знаєш українську та польську? В тебе є 2 вільні години на тиждень?
Як щодо волонтерства в Центрі Природничої Освіти?
Ми шукаємо людей, які хотіли б допомогти нам як перекладачі. Ми розпочинаємо спеціальну, безкоштовну освітню пропозицію для дітей з України, які перебувають у Кракові та його околицях. Наші екскурсоводи чекають часу, коли зможуть провести перші екскурсії по виставках Центру, але без допомоги нашому центру це не вдасться!
Якщо ви готові перекладати природничі цікавинки з польської на українську – звертайтеся до нас!

електронна пошта: anna.zubek@uj.edu.pl