Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Zwiedzanie

Web Content Display Web Content Display

Na skróty

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Sobotni spacer edukacyjny

Sobotni spacer edukacyjny

W każdą sobotę zapraszamy Was w niepowtarzalną podróż po naszych wystawach. Co tydzień mamy coś innego do pokazania. Udział w spacerze nie wymaga żadnych dodatkowych opłat - mogą w nim wziąć udział wszyscy zwiedzający, którzy posiadają bilet wstępu na wystawy CEP na dzień, w którym jest spacer. Każdy sobotni spacer odbywa się dwa razy w ciągu dnia: premiera o 10:00 a o 12:00 powtórka. Dla komfortu naszych zwiedzających wprowadziliśmy 30-osobowy limit uczestników na każdym ze spacerów. Udział w spacerze jest możliwy za okazaniem specjalnej wejściówki, którą (bez dodatkowych opłat) należy pobrać w dniu spaceru w kasie Centrum. Wejściówka jest ważna z aktualnym biletem wstępu.

To proste: wybierz godzinę -> kup bilet (w kasie lub przez internet) -> pobierz wejściówkę w kasie -> dołącz do spaceru

‼️‼️‼️ Zakup biletu (w kasie lub przez internet) uprawnia jedynie do standardowego zwiedzenia naszych wystaw natomiast nie gwarantuje otrzymania wejściówki na spacer (liczba wejściówek jest ograniczona - decyduje kolejność odbioru). Bezpłatne wejściówki na spacery można odebrać jedynie osobiście w dniu spaceru w kasie Centrum.

Zasady sobotniego spaceru:

- dwie grupy do wyboru: o godz. 10:00 i 12:00
- limit uczestników - 30 osób na grupę

W spacerze edukacyjnym mogą wziąć udział zwiedzający indywidualni, którzy wcześniej zakupili bilet wstępu i pobrali bezpłatną wejściówkę w kasie (liczba wejściówek jest ograniczona).
Bilety na wystawę: 17 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), lub 45 zł (rodzinny), do nabycia w kasie Centrum.

W sobotę Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ czynne jest w godzinach od 9:00 do 15:00, natomiast spacery rozpoczną się o godzinie 10:00 oraz 12:00.

Sobotni spacer edukacyjny - najbliższe tematy:

 

Web Content Display Web Content Display

sobota, 2023.10.21

sobota, 2023.10.21

Zaloty i życie rodzinne w świecie zwierząt - spacer edukacyjny

Czy wiecie, że nie tylko ludzie zakochują się w sobie i chodzą na randki? W świecie zwierząt również możemy mówić o miłości, rodzinnych więzach, trosce i opiece a przede wszystkim o niesamowitych zalotach. Często w grę u zwierząt wchodzą intensywne kolory, fascynujące tańce czy nawet podarki dla ukochanej. Jeśli chcecie poznać dlaczego słonie łączą się trąbami, które zwierzę buduje dla partnerki altanki, a które przynosi podarki to zapraszamy na sobotni spacer edukacyjny. Będzie można dowiedzieć się o przykładach miłości w świecie zwierząt, nie tylko tej romantycznej ale również rodzicielskiej i poznać jak zwierzęta troszczą się o swoje potomstwo.

 

spacer edukacyjny

 

Powrót do listy najbliższych spacerów