Skip to main content

Aktualności

Web Content Display Web Content Display

Kategorie wiadomości

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Festiwal Nauki i Noc Muzeów

Festiwal Nauki i Noc Muzeów

Ostatni piątek (17 maja 2019 r.) minął pod hasłem dwóch dużych wydarzeń – Festiwalu Nauki, w którym CEP uczestniczy już od wielu lat oraz Nocy Muzeów, w której uczestniczyliśmy po raz pierwszy od czasu przeprowadzki na Kampus.

W czasie obydwu wydarzeń każdy mógł indywidualnie zwiedzić nasze ekspozycje, a dodatkowo począwszy od 18.15 pracownicy różnych działów Centrum prowadzili tematyczne wycieczki, szczegółowo omawiając nie tylko różnorakie procesy, ale także najciekawsze, a często najstarsze eksponaty. Wycieczki spotkały się z ogromnym zainteresowaniem zwiedzających połączonym często ze sporą wnikliwością i dociekliwością.

W Nocy Muzeów wzięli również przedstawiciele izb celnych prowadząc szkolenia i pokazy przedmiotów wykonanych z gatunków chronionych i objaśniając wszystkie zawiłości ich zakupu, przewozu czy obrotu, zwłaszcza w aspekcie ich ochrony.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się również stanowisko z żywymi owadami, pajęczakami czy płazami. Odbyte rozmowy i frekwencja oraz zadowolenie wszystkich odwiedzających bardzo nas cieszą, ponieważ są najlepszą recenzją naszej działalności.

Photogallery
Recommended
Noc Biologów 2024 w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

Noc Biologów 2024 w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

Na-Pograniczu-Swiatow-3

Wermisaż wystawy "Na Pograniczu Światów 3", "Wyspa Dnia Poprzedniego"

podróżuj do korzeni

„PodróżUJ do korzeni”.

krwiodawstwo w CEP

Grudniowa Akcja krwiodawstwa na Kampusie UJ.