Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Zwiedzanie

Web Content Display Web Content Display

Na skróty

Web Content Display Web Content Display

Web Content Display Web Content Display

Sobotni spacer edukacyjny

Sobotni spacer edukacyjny

W każdą sobotę zapraszamy na pojedynek faktów z mitami! Nasi przewodnicy zabiorą Was w niepowtarzalną podróż po naszych wystawach. Niepowtarzalną, bo co tydzień mamy coś innego do pokazania. Udział w spacerze nie wymaga żadnych dodatkowych opłat - mogą w nim wziąć udział wszyscy zwiedzający wystawę w cenie biletu wstępu. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie każdy sobotni spacer odbywa się dwa razy w ciągu dnia, o godzinie 10:00 i 12:00 (premiera o 10:00 a o 12:00 powtórka). Dla komfortu naszych zwiedzających wprowadziliśmy 30-osobowy limit uczestników na każdym ze spacerów. Udział w spacerze jest możliwy za okazaniem specjalnej, bezpłatnej wejściówki, którą pobrać należy w dniu spaceru w kasie Centrum, oczywiście z aktualnym biletem wstępu.

To proste: wybierz godzinę -> kup bilet (w kasie lub przez internet) -> pobierz wejściówkę w kasie -> dołącz do spaceru

‼️‼️‼️ Zakup biletu (w kasie lub przez internet) uprawnia jedynie do standardowego zwiedzenia naszych wystaw natomiast nie gwarantuje otrzymania wejściówki na spacer. Bezpłatne wejściówki na spacery można odebrać jedynie osobiście w dniu spaceru w kasie Centrum. Liczba wejściówek ograniczona - decyduje kolejność odbioru.

spacer edukacyjny

Zobacz jak wyglądały okolice Krakowa ponad 300 milionów lat temu. Dowiedz się z czego powstawał węgiel kamienny, jak duże były największe latające owady w historii, czy wszystko co wyglądało wtedy jak paproć było paprocią, czy w okolicach Krakowa żyły dwumetrowe wije, czy w lesie karbońskim śpiewały ptaki, jaka bywała wtedy pogoda i czy do Ameryki można było pójść na piechotę?
O tym, skąd to wszystko wiemy w najbliższą sobotę opowie dr Sławomir Florjan.
 

Do zobaczenia w sobotę o godzinie 10:00 lub 12:00 (do wyboru).
Zapraszamy!

Zasady sobotniego spaceru:
- dwie grupy do wyboru: o godz. 10:00 i 12:00
- limit uczestników - 30 osób na grupę

W spacerze edukacyjnym mogą wziąć udział zwiedzający indywidualni, którzy wcześniej zakupili bilet wstępu i pobrali bezpłatną wejściówkę w kasie (liczba wejściówek jest ograniczona).
Bilety na wystawę: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy), lub 35 zł (rodzinny), do nabycia w kasie Centrum.

W sobotę Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ czynne jest w godzinach od 9:00 do 14:00, natomiast spacery rozpoczną się o godzinie 10:00 oraz 12:00.

 

Web Content Display Web Content Display