Wszystkie wiadomości i komunikaty

Wyprawa naukowa do Afryki

22.03.2019
W okresie od 20 lutego do 15 marca br. odbyła się międzynarodowa wyprawa naukowa do Gwinei, sponsorowana przez fundację Fauna and Flora International z siedzibą w Wielkiej Brytanii.
więcej o Wyprawa naukowa do Afryki
Nasi goście z Uniwersytetu Rzeszowskiego

18.03.2019
W dniu 15 marca Centrum Edukacji Przyrodniczej gościło zespół z Uniwersytetu Rzeszowskiego.
więcej o Nasi goście z Uniwersytetu Rzeszowskiego
Wycieczka entomologiczna do Ghany

18.03.2019
W dniach 21 lutego - 7 marca 2019 odbyła się wycieczka entomologiczna do Ghany we współpracy naukowej z mgr Safian Szabolcs z African Natural History Research Trust, który koordynuje badania faunistyczne motyli w Afryce tropikalnej.
więcej o Wycieczka entomologiczna do Ghany
Nasz Gość: dr Zsolt Bálint

20.02.2019
W dniach 11-14.02.2019 przebywał w Centrum Edukacji Przyrodniczej dr Zsolt Bálint z Węgierskiej Akademii Nauk w Budapeszcie.
więcej o Nasz Gość: dr Zsolt Bálint
Nasz Gość: Haydon Warren-Gash

05.02.2019
W dniach 30.01-01.02.2019 przebywał w Krakowie p. Haydon Warren-Gash, angielski lepidopterolog, wielokrotny ambasador brytyjski a zarazem wieloletni współpracownik naukowy Muzeum Zoologicznego a następnie Centrum Edukacji Przyrodniczej.
więcej o Nasz Gość: Haydon Warren-Gash