Wszystkie wiadomości i komunikaty

Noc Biologów 2021

08.01.2021
Tegoroczna edycja Nocy Biologów odbyła się w formie zdalnej.
więcej o Noc Biologów 2021
Porównanie zachowań pawianów w warunkach ZOO

17.06.2020
Na kanale Uniwersytetu Jagiellońskiego, w serwisie YouTube, pojawił się materiał jednego z pracowników Centrum Edukacji Przyrodniczej, mgr Kamila Mrożka, na temat prowadzonych przez Niego badań z dziedziny prymatologii.
więcej o Porównanie zachowań pawianów w warunkach ZOO
Noc Biologów 2020

10.01.2020
Jak co roku w drugi piątek stycznia w Centrum Edukacji Przyrodniczej odbyła się Noc Biologów.
więcej o Noc Biologów 2020
Nasi goście: Marianne Espeland, Keith Willmott i Hugo Benitez

17.12.2019
W dniach 9-16 grudnia przebywała na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie grupa badaczy zagranicznych uczestniczących w realizacji projektu Biogeografia ewolucyjna i zróżnicowanie przeważająco andyjskiego podplemienia Pronophilina (Nymphalidae, Satyrinae), na podstawie danych filogenetycznych z wykorzystaniem nowoczesnych metod molekularnych w ramach programu Harmonia 10.
więcej o Nasi goście: Marianne Espeland, Keith Willmott i Hugo Benitez
Tydzień Kultury Etiopii

03.12.2019
W dniach 25-29 listopada w Szkole Podstawowej nr 114 w Krakowie, w ramach obchodów święta patrona szkoły Arkadego Fiedlera, zorganizowany został Tydzień Kultury Etiopii.
więcej o Tydzień Kultury Etiopii