Zapraszamy na grudniową Akcję krwiodawstwa na Kampusie UJ!

Gorąco zachęcamy do oddania krwi 14 grudnia w godzinach 9:00-13:00 w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ!

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ, Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ, Samorządy Studentów Wydziału: Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii UJ; Wydziału Chemii UJ; Wydziału Geografii i Geologii UJ oraz Koło Naukowe Studentów Bioinformatyki "In Silico"zapraszają na grudniową Akcję krwiodawstwa na Kampusie UJ!

Kiedy: 14 grudnia, rejestracja w godzinach 9.00–13.00, osoby, które chcą oddać krew po raz pierwszy zapraszamy nie później niż do 12.30
Gdzie: Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ – ul. Gronostajowa 5.
Ważne: Każda osoba, która zgłasza się do oddania krwi musi być zdrowa, pełnoletnia i ważyć minimum 50 kg, powinna być wypoczęta, wyspana oraz po spożyciu lekkostrawnego, niskokalorycznego posiłku i wypiciu minimum 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi. Przed pobraniem należy okazać dowód osobisty.
Bonus: wszyscy Dawcy otrzymają darmową wejściówkę do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ

Zachęcamy, by poinformować o akcji znajomych!
Więcej informacji: https://hdk.geo.uj.edu.pl/akcje

noc biologow

Noc Biologów 2024 w Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ!

nieczynne

23-26 grudnia 2023 oraz 5-6 stycznia 2024 Centrum Edukacji Przyrodniczej będzie nieczynne

mikołajki w CEP 2023

Przyrodnicze Mikołajki w Centrum Edukacji Przyrodniczej